מכנס סטלה- שחור

2387
 • 150.00
  379.00
 • אפשרויות:
  בחרי מידה
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
מה אנחנו בעצם רוצות מהכנסיים שלנו? שיהיו צרות אבל לא הדוקות מדי, קצת אלסטיות ונוחות, אלגנטיות עם טאץ' ספורטיבי ושיתאימו גם ללוק פנאי וסניקרס וגם לפגישות עבודה. קיבלנו!
המכנס מבד קרפ קליל 
צבעים : זית ושחור 
מידות : מידה 1 מתאימה למידות 36-38 מידה 2 מתאימה למידות 40-42 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקת הסחורה בדואר רשום יהיה עד 14 ימי עסקים. זמן אספקת הסחורה בדואר שליחים יהיה בין 1-3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. יום אפשרות איסוף הסחורה מסטודיו אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ היא ללא תוספת תשלום ובתיאום מראש בלבד. בכל שאלה או עניין ניתן לפנות לשירות הלקוחות של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בטלפון: 03-5176660 בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00 או במייל: Efratandtali@gmail.com

 • מדיניות החזרת מוצרים
  יש לעיין בתקנון האתר לפרטים מלאים על מדיניות החזרת מוצרים
1. כללי
1.1. אנא קראי את התנאים המפורטים בתקנון בקפידה מאחר והקניה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
1.2. הוראות תקנון זה יחולו על השימוש שלך באתר ועל כל רכישה שלך באמצעות האתר. התקנון מהווה את הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד מסדיר את היחסים בין אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לבינך.
1.3. הגלישה והרכישה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים המופיעים בתקנון זה. ביצוע הזמנה דרך האתר על ידך מהווה הצהרה כי טרם ביצוע פעולה כלשהי קראת את התקנון ואת מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו. ביצוע הזמנה דרך האתר מהווה הצהרה כי אין לך ולא תהיה לך או למי מטעמך כל טענה או דרישה כנגד האתר או אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בכל עניין הקשור להזמנה, להוראות התקנון או לתנאיו.
1.4. כותרות הפרקים בתקנון זו הן לשם נוחות וההתמצאות בלבד ולא ישמשו בפרשנות התקנון.
1.5. התנאים המובאים בתקנון שלהלן מנוסחים בלשון נקבה לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים כמובן לשני המינים.

2. אודות אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ :
2.1. אתר האינטרנט בכתובת Efrat&Tali.com (להלן: "האתר"), מופעל ומתוחזק על ידי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ ע.מ 513915439 (להלן: "אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ "). האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת בגדים ואביזרים מיובאים ומיוצרים ע"י אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ .
2.2. האתר מציע מגוון סוגי סחורות למכירה באתר (להלן: "המוצרים"). יום אישור העסקה על ידי חברת כרטיס האשראי של המזמינה כפי שהוקלד בטופס ההזמנה יהיה יום ביצוע ההזמנה (להלן: "יום ביצוע ההזמנה"). אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תפעל למשלוח המוצרים שנרכשו לכתובת שהמזמינה הזינה בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח ההזמנות.
2.3. זמן אספקת הסחורה בדואר רשום יהיה עד 14 ימי עסקים. ימי עסקים הם ימים ראשון עד חמישי, ללא שישי, שבת ערבי חג וחול המועד. תיתכן התארכות מעבר לזמן זה בהתאם לאילוצי דואר ישראל. זמן אספקת הסחורה בדואר שליחים יהיה בין 1-3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.
2.4. יום אספקת הסחורה יהיה היום בו נמסרה ההזמנה לידי הלקוחה בעת הזמנת הסחורה.
2.5. בכל שאלה או עניין ניתן לפנות לשירות הלקוחות של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בטלפון: 03-5176660 בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00 או במייל: Efratandtali@gmail.com
2.6.אפשרות איסוף הסחורה מסטודיו אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ הוא ללא תוספת תשלום ובתיאום מראש בלבד.

3. הוראות כלליות
3.1. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית לשנות את התקנון מעת לעת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, ללא התראה או הודעה מוקדמת.
3.2. המחירים של המוצרים המופיעים באתר הם מחירים כוללים מע"מ על פי דין. המחירים הנקובים הם בשקלים חדשים ואינם כוללים את דמי המשלוח ו/או כל תוספת אחרת.
3.3. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית לעדכן מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, את מחירי המוצרים המופיעים באתר וכן את תעריפי המשלוחים. המחיר המחייב את המזמינה יהיה המחיר שהופיע בעת ביצוע ההזמנה. במידה והמחירים עודכנו על ידי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לפני שהושלמה ההזמנה, המזמינה תחויב לפי המחירים המעודכנים.
3.4. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד. תמונות המוצרים אינן מחייבות את אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ עם זאת, מובהר, כי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ עושה כמיטב יכולתה על מנת להציג בפני המזמינה תמונות מדויקות ככל האפשר המשקפות את המוצרים המוצעים למכירה באתר.
3.5. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה מתחייבת להחזיק מלאי זמין של כל הדגמים או הבגדים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.
3.6. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ עושה כמיטב יכולתה להציג באתר מידע שלם ומדויק ביותר. עם זאת ייתכנו אי דיוקים או שגיאות, אשר מקורן בטעות בתום לב של עורך המידע. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תישא באחריות בגין טעות כזו או טעות הקשורה לכך וברור למזמינה שטעות לעולם חוזרת.
3.7. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות מעת לעת. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית להפסיק, להחליף או לשנות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת, כל מבצע, הטבה והנחה כלשהי, מבלי שתחויב במתן הודעה מוקדמת על כך.

4. הרשמה לאתר
4.1. על מנת לבצע רכישות באתר, המזמינה נדרשת להירשם לאתר. רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם והכרחי לביצוע ההזמנה. לשם השלמת הזמנה ביעילות וללא תקלות, על המזמינה להקפיד למסור את הפרטים הנדרשים במדויק. לא תחול כל אחריות על אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בנוגע לעיכוב, טעות, אי הבנה, וכיוצ"ב כתוצאה מאי מילוי מלא ומדויק של טופס ההזמנה.
4.2. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תוכל להבטיח שהמוצרים המוזמנים יגיעו ליעדם במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים. במקרה כזה, בו המוצרים יחזרו לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בגלל פרטים מוטעים, המזמינה תחויב בתשלום דמי משלוח חוזר וטיפול.
4.3. יצוין כי פרטי ההזמנה כפי שהזינה המזמינה בטופס ההזמנה והרישום של העסקה במחשבי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות הפרטים ו/או הפעולה שהתבקשה על ידי המזמינה.
4.4. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מתחייבת לא לעשות שום שימוש בפרטי המזמינה, מלבד שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה באתר.

5. ביצוע הזמנות באתר
5.1. כל מזמינה רשאית לבצע הזמנות באתר לצורך ביצוע רכישות, בכפוף להיות המזמינה כשירה לבצע פעולות משפטיות. במידה והמזמינה הינה קטינה, היינו מתחת לגיל 18, או אינה זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושה באתר כאילו קיבלה את אישור האפוטרופוס או הוריה. היה דרוש אישור בית המשפט לבצע פעולה כלשהי תהיה רשאית לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לבטל את העסקה והמזמינה תישא בכל ההוצאות שנגרמו לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ כתוצאה מביטול העסקה. תנאי נוסף הוא כי המזמינה בעלת כרטיס אשראי תקף שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי המוכרות.
5.2. עם ביצוע ההזמנה ע"י המזמינה, תבצע אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בדיקה של פרטי כרטיס האשראי. עם קבלת אישור על ידי חברות האשראי, תישלח למזמינה הודעה מתאימה על אישור העסקה. במידה והעסקה לא תאושר על ידי חברת האשראי, תקבל המזמינה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר.
5.3. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר קיים במלאי מחסני אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ במועד האספקה המבוקש או במועד ההזמנה. יודגש כי אף במידה ולא צוין מפורשות כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תהיה מחויבת במכירת המוצר, ולמזמינה לא תהיה כל טענה או תביעה בעניין זה בגין נזק כלשהו, בין אם נזק ישיר או בין אם נזק עקיף אשר נגרם לכאורה למזמינה או לצד ג'. זאת בכפוף לכך שאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תשיב למזמינה כל סכום ששילמה, לחילופין אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תבטל את החיוב הרלוונטי במידה ובוצע.
5.4. יודגש, כי ייתכן מצב בו על אף שפריט מסוים מוצג באתר כזמין במלאי, בפועל הוא אינו קיים במלאי ועל כן, לא ניתן לספק אותו למזמינה. במצב כזה, תישלח למזמינה הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה זה, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תהא רשאית להציע ללקוחה מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. במידה והלקוחה תקבל את הצעת אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ, יעודכנו פרטי ההזמנה החדשה בהתאם. מקרה בו והמזמינה אינה מעוניינת במוצר החלופי, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תבטל את העסקה ולמזמינה לא תהיה כל טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ על ידי הזמינה, לחילופין אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תבטל את החיוב הרלוונטי במידה ובוצע.
5.5. בעת ביצוע הזמנה, כל מזמינה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה. היעד האחרון ששימוש את המזמינה למשלוח יישמר במאגר אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ כיעד המבוקש של הלקוחה. כל עוד לא עודכן יעד זה תהא רשאית אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לשלוח כל הודעה ו/או הזמנה ליעד המעודכן באתר, ותדפיס היעד מהאתר יחשב ראיה נכונה ליעד האחרון שהוקלד על ידי המזמינה.
5.6. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. עם זאת, יודגש כי אישור זה אינו מחייב את אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לספק את המוצרים, ויש בו רק כדי להעיד שפרטי ההזמנה נקלטו באתר. המזמינה מסכימה כי קבלת האישור באמצעות דואר אלקטרוני יתקיים גם אם המזמינה ו/או מי מטעמה הפעילה שירות סינון דואר אלקטרוני ובשל שירות סינון זה הודעת הדואר האלקטרוני לא הגיע למזמינה.
5.7. במידה וכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי אינה מכבדת את העסקה או שחברת פייפל (PayPal) אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תיצור קשר עם המזמינה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות טלפון לצורך עדכונה על כך ולצורך השלמת העסקה או ביטולה.
5.8. אם תבחר המזמינה לשלם באמצעות חשבון פייפאל (PayPal) תופנה המזמינה לעמוד מתאים ותתבקש להזין את פרט חשבונה באתר פייפאל (PayPal) או תוכל לבחור לפתוח חשבון פייפאל (PayPal). ובמידה והמזמינה תבחר לשלם באמצעות חשבון פייפאל (PayPal), אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תוכל לגבות את התשלום עבור המוצרים רק לאחר קבלת אישור מפייפאל (PayPal). עם בחירת המזמינה לעשות שימוש בחשבון פייפאל (PayPal), השימוש וקבלת האישור כפופים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל (PayPal), ולא של האתר.
5.9. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ זכאית שלא לאשר הזמנה מכל סיבה לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות במקרים הבאים: בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים; אם בוצע מעשה או מחדל, הפוגע או עלול לפגוע באתר או בחברה, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ; אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה; אם הופרו תנאי תקנון זה, או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר; אם ישנו חוב כספי לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ או לחברות הקשורות עמה והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו; אם כרטיס האשראי שברשות המזמינה נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
5.10. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית לעדכון מבצעים ולתת מתנות למזמינות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי וללא מתן הודעה בהתאם לחוקי האתר, קבלת מתנה במסגרת מבצע תהיה מוגבלת לפריט אחד בלבד למזמינה.
5.11. לאחר שנמסרו ואושרו פרטי המזמינה וניתנה הסכמתה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, מבצעים, חידושים, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982.

6. ביטולים והחזרות
6.1 ביטול עסקה שנעשתה באתר תהיה בהתאם לפרק זה ובכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 (להלן: "התקנות").
6.2. המזמינה תהיה רשאית לבטל הזמנה שנעשתה באתר באחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
6.2.1. ביטול העסקה נדרש לפני שליחת המוצר ללקוחה – ביטול העסקה יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן על פי החוק.
6.2.2. במקרה שביטול העסקה נדרש לאחר שנשלח המוצר אל הלקוחה ולאחר קבלת הסחורה בחזרה במחסני אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ, יינתן למזמינה זיכוי כספי מלא. במקרה שנעשה שימוש בדואר שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי.
6.2.3. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק יחד עם החשבונית והתווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא בהתאם לאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה, לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין קביעת מצבו של מוצר שהוחזר. זאת בלבד, שהחזרת המוצר שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התווית מחוברת לאזיקון יהיה תוך 14 יום מקבלתו.
6.3. לאחר ביטול עסקה, המזמינה תשלח את המוצר חזרה בשירות דואר גוביינא ללא עלות משלוח, כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילת משלוח. לחילופין, המזמינה רשאית לבקש מ שאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ ישלחו לביתה שליח לאסוף את המוצר לצורך החזרתו וזאת על חשבון המזמינה.
6.4. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוח הזמנים ולנהלים של חברת האשראי.
6.5. לא יינתנו זיכויים כספיים בגין מוצרים שלא שולמו בגינם תמורה כספית, פריטים המופיעים בקטגוריית סייל - במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% מגובה העסקה. פריטים שנרכשו בסכום הקטן מ-50 ש"ח, לא ניתן לקבל החזר כספי עבורם, אלא זיכוי, ללא תוקף, באתר. פריטים המוגדרים כ- Final Sale ,אינם ניתנים להחזרה, אלא אם נמצא בהם פגם או לשם החלפת מידה.
6.6. במידה ותבוטל עסקה אשר שולם עליה באמצעות כרטיסי Direct יינתן למזמינה קרדיט לרכישה באתר בלבד, מזמינות שביצעו רכישות באתר באמצעות כרטיס Direct לא יהיו זכאיות להחזר כספי.

7. אספקה ומשלוחים
7.1. המזמינה תבחר את אופן המשלוח המתאים עבורה. המזמינה רשאית לבחור באספקת המוצרים באמצעות חברות שליחויות ,באמצעות דואר רשום או באיסוף מסטודיו אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ ,במסגרת שעות הפעילות ובתיאום מראש. אספקת המוצרים תהיה במסגרת זמן האספקה שנבחרה במעמד ביצוע ההזמנה ועלייה התחייבה אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
7.2. בבחירת משלוח באמצעות חברת השליחויות, המשלוחים יבוצעו בתיאום מראש עם המזמינה בטרם הבאת המוצר. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מתחייבת להוציא את ההזמנה ליעד המבוקש על ידי המזמינה בתוך כ- 2 ימי עסקים. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחויות אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך שלושה ימים עסקים. במידה וכתובת המשלוח נמצאת בישובים אליהם חברת השליחויות אינה מגיעה, ההזמנה תשלח אל המזמינה באמצעות דואר רשום. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השליחויות השונות, אך תעמוד לרשות המזמינה כדי לפתור כל בעיה שתתעורר.
7.3. בבחירת ממשלוח בדואר רשום, זמן הגעה משוער ליעד יהיה 14 ימי עסקים לכל היותר, בהתאם להתחייבות דואר ישראל. יובהר, כי ככל וזמן המשלוח יתארך בשל אילוצים של דואר ישראל, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תהיה אחראית על כך.
7.4. הזמנת המוצרים באתר נעשית בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת השליחויות. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה חייבת לספק את שירותיה גם אל אזורים מחוץ לאזורי החלוקה. במידה ותבחר אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לספק שירותיה לאזורים כאלו הדבר יעשה בתיאום טלפוני מראש. יובהר כי גם אם התקבלה במחשבי האתר הזמנה אל מחוץ לאזורי החלוקה, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תהיה חייבת לספקה למזמינה. במידה ואפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תספק את ההזמנה, יחולו תנאי ביטול העסקה כמצוין לעיל.
7.5. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצרים שבחרה המזמינה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה שהמזמינה בחרה לשלם עבור העסקה בתשלומים, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ רשאית לגבות את כל דמי המשלוח יחד עם התשלום הראשון.
7.6. אספקת המוצרים כפופה להשלמת תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
7.7. מוצרים אשר אינם זמינים במלאי של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינם כפופים לזמני האספקה המופיעים בפרק זה.

8. אחריות
8.1. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה אחראית ולא תהיה אחראית תישא בכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למזמינה או למשתמשת אחרת של האתר או לכל צד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באתר, שלא על פי תקנון זה. בכל טענה של צד כזה, כגון נזק כספי, הפסד הכנסה או מניעת רווח, מניעת גישה וכו', אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תהיה רשאית לבטל את ההזמנה הנוגעת לעניין זה.
8.2. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה אחראית ולא תהיה אחראית, לכל טעות שנפלה בתיאור הבגד באתר.
8.3. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה אחראית ולא תהיה אחראית, לכל הבדל שיהיה בין תמונות המוצרים באתר אשר נועדו להמחשה בלבד לבין המוצרים הנמכרים אשר יסופקו למזמינה. יודגש, כי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ עושה כל שביכולה לצורך ווידוי זהות בין התמונות המופיעות באתר לתיאור המוצרים לבין המוצרים הנמכרים.
8.4. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה אחראית ולא תהיה אחראית, לכל שימוש שתעשה המזמינה או הנמענת שלא בהתאם להוראות היצרן או אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לרבות ביצוע כביסה או כל שימוש אחר בבגד.
8.5. בכל מקרה, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תישא באחריות כלשהי אשר עולה על ערך המוצר הרלוונטי שנרכש, ובוודאי שלא תהיה אחראית בכל נזק שאינו ישיר או נזק תוצאתי.
8.6. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ אינה אחראית ולא תהיה אחראית, לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה הישירה. כך למשל, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תהיה אחראית במקרה של שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב, תקלות במערכות הטלפונים או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, אשר יש בהם כדי לפגוע בהשלמת הרכישה והאספקה למזמינה או לנמענת.
8.7. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מתחייבת כי תעשה כמיטב יכולתה לספק את המוצרים במועד המבוקש. במידה והמזמינה סבורה כי המוצרים שרכשה באתר או שירותים שקיבלה לוקים בפגם, היא מוזמנת לפנות באופן מיידי לשירות הלקוחות של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ באמצעות טלפון: 03-5176660 או במייל: Efratandtali@gmail.com, ופנייתה תענה בהקדם.

9. זכויות יוצרים
9.1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, העיצובים, השיטות והסודות המסחריים, הינם רכושה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ. זכויות אלה חלות, בין היתר, על עיצובו הגראפי של האתר, בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים וכד'), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו.
9.2. השם אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בעברית , וכן כל שילוב הדומה להם או המכיל אחד מהם במלואו או חלק מהם, שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר של , אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ בין אם רשומים ובין אם לא, רשימת המוצרים, תיאור המוצרים, הם רכושה הבלעדי של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ על כן, אין לעשות בהם כל שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
9.3. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, עיצובים, טקסטים וקוד-מחשב) בלא קבלת רשותה המפורשת של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מראש ובכתב.
9.4. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים, ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מראש ובכתב.
9.5. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה, במידה ותינתן.
9.6. אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame) גלויה או סמויה.
9.7. אין להציג את האתר בעיצוב או ממשק גרפי שונים מאלה שעיצבה לו אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ, אלא בכפוף לקבלת הסכמתה לכך מראש ובכתב.
9.8. ככל שיש באתר סימני מסחר ומידע, לרבות תמונות, שרטוטים וכו', שנמסרו לפרסום על ידי מי שמציע מוצרים למכירה באתר, כי אז סימני מסחר ומידע זה הוא רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בסימני מסחר ומידע זה בלא הסכמתן.

10. מדיניות פרטיות
10.1. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על פרטיות פרטי הלקוחות שנמסרו בעת ההרשמה לאתר. פרטים אלו יישמרו במאגר המידע של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תעביר פרטים אישיים אלו לאף גורם זר אחר, אלא במקרים המפורטים להלן:
10.1.1. אם המזמינה ביצעה מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע באפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ או בצדדים שלישיים כלשהם.
10.1.2. אם המזמינה עשתה שימוש בשירותי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
10.1.3. אם המזמינה הפרה את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ או מי מטעמה;
10.1.4. אם התקבל בידי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמינה לצד שלישי;
10.1.5. בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין המזמינה לבין אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
10.1.6. במידה ואפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תתמזג או תארגן את פעילותה במסגרת תאגיד אן במסגרת אחרת, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד העתק מן המידע שנאגר אודותייך ובלבד שאותו תאגיד אן מסגרת אחרת יקבל על עצמו כלפיך את הוראות סעיפי מדיניות הפרטיות שצוינו.
10.2. על אף שעל פי חוק אין חובה למסור לחברה את הפרטים האישיים, לא תוכל אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לטפל בהזמנות ללא פרטים אלו. כדי לרכוש מוצר, על המזמינה לבחור שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותה בכל הרכישות והשימוש באתר. המזמינה תידרש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
10.3. מסירת הפרטים האישיים של המזמינה בטופס ההזמנה נעשית על פי רצונה של המזמינה ובהסכמתה. מילוי הפרטים מעיד על הסכמתה של המזמינה למסירת פרטים אלו לחברה. מסירת פרטים אישיים אלו לחברה נועדה לאפשר לאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לספק למזמינה את המוצרים שהזמינה וכן מעידים על גמירות דעתה של המזמינה לרכישת המוצרים מאפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
10.4. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחותיה.
10.5. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן או סטנדרט מקובל. עם זאת, במקרים שאינם בשליטת אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ או אירועים הנובעים מכוח עליון, אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוחותיה או למי מטעמן אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה, למעט לנזק ישיר אם נזק כאמור נגרם בשל רשלנותה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
10.6. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ עושה מאמץ לספק ללקוחותיה שירות מעולה, בטוח ואיכותי. עם זאת, מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ.
10.7. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. אפרת וטלי עיצוב אופנה בע"מ תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים ללקוחות אישית או מזהים אותם באופן אישי.

11. דין ושיפוט
11.1. הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת - תהיה לבתי המשפט של מחוז תל אביב-יפו הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

x

#{title}

#{text}

#{price}